L´Oréal Paris - first impressions

by - September 20, 2016

Už je pomaly zvykom, že testovanie novej kozmetiky v mojej zbierke nazývam "first impressions", tak možno do budúcna založím aj rovnomennú rubriku:). Dnes som si pre Vás nachystala vychytávky a novinky značky L´Oréal Paris, ktoré boli mojou výhrou v súťaži v líčení. Je to dekoratívka týkajúca sa najmä líčenia pier, obočia a očí :).

Color Riche La Palette

Prvým želiezkom v ohni je paleta rúžov COLOR RICHE La Palette v červených odtieňoch. Jedná sa o kombináciu 6 rôznych odtieňov pre každú ženu. Nie je červená ako červená a L´Oréal to dobre chápe. Paleta je kompaktná, šikovnej veľkosti a nádherného, luxusného zlatého prevedenia. V balení taktiež nájdete štetec na nanášanie rúžu na pery. Ich pigmentácia je nádherná a nie sú vôbec suché, naopak vyživujúce. Ja osobne však preferujem kompaktný rúž, avšak paleta je skvelým pomocníkom pri netradičnom, alebo slávnostnom líčení, kedy žena nepotrebuje mať jeden veľký kus farby, ale vystačí si príležitostne s rôznymi pôsobivými odtieňmi. Je samozrejmá vec, že paleta viacerých odtieňov poteší aj ženy venujúce sa líčeniu profesionálnejšie.


Sexy Balm
Ako druhé v poradí Vám rada predstavujem balzamo-rúže SEXY BALM v odtieňoch 203 Bold Yala Yolo a Sheer as if I 103. Zatiaľ som vyskúšala telový odtieň vľavo, ktorý mi sadol ihneď! Pigmentáciu hodnotím tak na 80%, ale keďže sa jedná o sexy "balm", tak som to aj očakávala. Farba mi však sadla perfektne! Jemná, nevtieravá a na jeseň hýriacu zlatistými odtieňmi dokonalá. Je taktiež hydratujúci a jemnučký. Trošku som mala problém s nanášaním na pery, keďže je hrubší a má špičku presne v strede ( nie ako klasické rúže ). Asi by som ho preto odporúčala buď najskôr vyskúšať, alebo kupovať v prípade, že nemáte úplne úzke pery. A v podstate ja skúšanie rúžov v drogérii ako lekár neodporúčam, takže si vlastne pekne protirečím :D :) .

Super Liner So Couture

Ako ďalší produkt mojej voľby určite stojí za zmienku SUPER LINER So Couture , očná linka. Očných liniek je všade dosť a človek si nestačí vyberať. Existujú vo forme ceruziek na oči - vysúvateľných a klasických na strúhanie, potom tu máme tekuté a gélové očné linky.. je toho na trhu dosť. Konkrétne táto od firmy L´Oréal je tekutá, čierna s aplikátorom, ktorý nie je treba nikam namáčať. Aplikátor je vlastne jemne strihaný štetec, ktorý sa nádherne prispôsobí ťahu ruky, a dokáže vykresliť naozaj najjemnejšie línie až tak, že ho asi na čas vymieňam za kombináciu gélovej očnej linky + štetca Wing liner od Zoevy. Fakt skvelý - pre mňa top produkt zo spomínaných v tejto recenzii. Konktrétne tento, ktorý prišiel mne má sýtu farbu, nie je potrebné nanášať viacero vrstiev. Dovolím si tvrdiť, že je ako taký klasický čierny tuš.

Brow Artist Maker 

A poslednou novinkou značky L´Oréal, ktorú Vám predstavujem je ceruzka na obočie so štetčekom Brow Artist Maker. Na obrázku konkrétne v odtieni Cool Brunette (to veru som :D ) . Táto ceruzka je pri kreslení jemná, v prirodzenom hnedom odtieni ( povedala by som niečo ako svetlá gaštanová ). Avšak prekáža mi ten hrubší hrot. Používaním sa môže v podstate docieliť lepší tvar, avšak pri presnom vykresľovaní línie obočia to bolo nepraktické. Ceruzku odporúčam ženám, ktoré majú radi prirodzené, také "model like" širšie a dramatické obočie, ktoré si so štetčekom ( ktorý je veľmi kvalitný, hustý a jemný) dotvoria do dokonalosti. Opakujem pigmentácia, jemnosť, odtieň a štetček je top!

Toto bolo moje predstavenie noviniek a výrobkov značky L´Oréal. Za mňa veľká spokojnosť. Veľmi oceňujem kvalitu výrobkov, napriek tomu, že niekde mi napr nesedí tvar a pod. Určite si v drogérii so stojanom výrobkov tejto značky pohľadajte svojho favorita, pretože neoľutujete.
Aký je Váš obľúbený produkt tejto značky?
Krásny deň prajem,

Lenka 

You May Also Like

2 comments

  1. tak sme sa ozaj celkom zhodli :) včera som prvýkrát skúšala ten brow artist, a na mňa je tá farba taká studená,šedá...som zvyknutá viac na hnedé tiene na obočie :)
    MakeUpByVeo

    ReplyDelete
  2. Tá kompaktná paleta s rúžmi vyzerá skvelo. Očakávala som nulovú pigmentáciu, no keď píšeš že je dobrá tak ich možno vyskúšam :)

    ReplyDelete