Kabelkové must haves

by - May 20, 2016Hand bag must haves reveal ! What do I recommend to have in your handbag briefly in my new article. Welcome girls! 

Poznáme to. Kabelky. Miesto, kde to žije.. pri tom veľkom neporiadku asi najpravdepodobnejšie všelijaké roztoče :D . Ale o inom som chcela. Viac menej každá žena má jasno v tom, čo jej kabelka má a musí obsahovať. Sú však aj mnohé vychytávky, na ktoré by som chcela dnes upozorniť.

Avéne termálny sprej - upútavka hovorí " one sold in every two seconds worldwide " . Jedná sa o termálnu vodu v spreji, použiteľnú kedykoľvek počas dlhých horúcich dní. Jednoducho osviežuje pokožku bez toho, aby ju zanechal mokrú. Výborný pomocník pre každú ženu.

One sold every two seconds worlwide. Avéne thermal spray serves a perfect help for every woman during hot summer days. Just take it out of the bag, use it and feel perfect!
Shea butter Berry blossom EOS hand lotion : I personaly love this one for its perfect smell and texture, leaving your sking moisturized for a long time with no oily feeling on your hands.

Niečo, čo krásne vonia, hydratuje pokožku a nezanecháva pocit mastnoty po nanesení ? EOS krém na ruky Berry blossom. Praktické balenie, ktoré sadne do každej ruky.
Dr.Max kozmetická vazelína Original Lip Balm : ochrana a výživa pre suché a popraskané pery. Vyživuje a hydratuje pokožku za každého počasia a situácie. 

Dr.Max cosmetic vaseline Original Lip Balm : protection and moisture for dry and chapped lips. Suitable for all types of skin.Flexitol Cuticle & Nail Cream : Smoothes away dry, ragged edges, perfect for all - hands, nails and cuticles. Smaller size fits to every handbag.

Flexitol Cuticle & Nail Cream : Krémik vhodný pre suchú a popraskanú pokožku, slúži na ochranu najmä nechtovej kožtičky, ktorú zanecháva príjemne hydratovanú.AVON Little black dress: Maličká guľôčková verzia obľúbenej vône je nezameniteľným obyvateľom ženskej kabelky. V prípade potreby vytiahnúť a nebáť sa použiť.

AVON Little black dress - roll on Eau de Toilette : the one that can´t miss in your handbag. Just take it out and use whenever you wanna feel fresh.Avon Naturals Vanilla hand cream : the one you have already seen on my blog. I take it just...everywhere I can. 

Avon Naturals Vanilkový krém na ruky : Posledný, ale nemenej dôležitý. Áno, už ste ho v mojom blogu videli. Ja ho musím nosiť...jednoducho všade. :)

For more beauty tips ... stay tunned ! 

You May Also Like

1 comments

  1. Nad tou termálnou vodou uvažujem už dlho, takže možno si ju toto leto konečne kúpim :)

    ReplyDelete