ALCINA Nutri Shine a dekoratívne novinky na jar

by - April 12, 2018Krásny deň,
v dnešnom článku by som Vám opäť chcela predstaviť aktuálne novinky jednej značky. Už v úvode Vám prezradím, že sa jedná o luxusnú radu kozmetiky a po otestovaní som s ňou bola nadmieru spokojná. Jedná sa o vlasovú starostlivosť Nutri Shine od značky ALCINA a novinky z dekoratívnej kozmetiky.
Už zopár článkov naspäť som spomínala, že moje vlasy poslednou dobou prechádzali zmenami a boli zničené. Dlho hľadám vhodné prípravky na ne a rada by som znovu nadobudla ten hebký pocit, keď si po nich prejdem rukami. Pochopiteľne som bola zvedavá, čo prinesie táto novinková rada, ktorá obsahuje luxusné oleje a má dodať suchým, či matným vlasom život.

Nutri Shine obsahuje tri výrobky- a to vlasovú masku, šampón a olej na vlasy. Toto trio som používala spolu tak, ako sa odporúča. Začala by som predstavením masky na vlasy. Nachádza sa v klasickom obale, maska má typickú konzistenciu, na akú ste u masiek zvyknutí. Má dostatočne veľké balenie, ktoré vydrží. Nanáša sa na vlhké, respektíve uterákom vysušené vlasy po ich dĺžke a na končeky a necháva pôsobiť 5-10 minút. Zbytočne ju nenanášame ku korienkom, pretože by vlasy mohli pôsobiť mastne. Maska je super vec, dodá vlasom to, čo im chýba, navráti lesk, výživu, dobre sa rozčesávajú. Naozaj môžem povedať, a to pri každom z týchto výrobkov, že ma zaujali a presvedčili.


Šampón na vlasy má tak, ako zvyšné dva výrobky krásnu vôňu, orientálnu... Obsahuje arganový olej a olej z hroznových semienok. Vo výrobku už pri jeho použití cítite, že obsahuje výživné oleje, pretože vlasy po umytí šampónom neostávajú padnuté, mdlé, ale sú hebké, vyživené a jemné na dotyk. Ak máte problémy so štiepajúcimi sa končekmi, určite Vám pomôže. Mne sa vlasy omnoho lepšie rozčesávajú, aj keď použijem iba tento šampón (bez oleja, či masky).


A klasickým výrobkom starostlivosti o vlasy je olej. Budem sa opakovať, no aj tento výrobok skutočne funguje. Nezaťažuje vlasy, nemastí ich, ale naopak, vlasy sú krásne, lesklé, no stále vzdušné. Po jeho použití, či už na suché, alebo vlhké vlasy, máte pocit, že ste sa práve vrátili od kaderníka. Má príjemnú, orientálnu vôňu a obsahuje rovnaké oleje ako jeho "kolegovia".


Na jar prišla značka ALCINA aj s dvomi novinkami z oblasti dekoratívnej kozmetiky, ktorú som ešte z tejto značky vlastne ani neskúšala :). Je to ceruzka a rúž na pery v jednom Soft Lip Pencil v odtieni Pink Magnolia a Eyepowder Pearlmatic pudrový očný tieň.

Ceruzka na pery obsahuje ricínový olej a už pri nanášaní na pery cítite olejovitejšiu konzistenciu, ktorá pery vyživuje. Odtieň je krásny neutrálny, a dá sa všestranne využiť. Ceruzka ako aj očný tieň sú praktické aj na cesty. Ceruzka síce nemá extrémnu výdrž, nejaké nápoje vydrží, ale je to produkt, ktorý mi absolútne vyhovuje. Dobre sa nanáša, pery hydratuje a nevysušuje. Okrem toho, ako som spomínala jeho využitie pri cestovaní, sa mi osvedčil aj ako farba na líčka, ktorú si najprv nanesiem na bruško prsta a potom jemne vklepkávam na pleť. Naozaj skvelý produkt!


Pudrový očný tieň Eyepowder Pearlmatic je v tyčinkovom balení, obsah sa nachádza prakticky vo vrchnáčiku a zvyšok výrobku tvorí aplikátor s hubkou. Pri zatváraní balenia sa Vám tak opäť dostáva produkt na hubku a viete ho opätovne použiť. Odtieň je ladený do champagne, veľmi využiteľný či už na líčenie pohyblivého viečka, prejasnenie vnútorného kútika, či časti pod obočím. Je to kvalitný produkt s dobrou výdržou, praktický na cestovanie. Tieto novinky ma naozaj veľmi potešili, čo Vám poviem :).

Zľava doprava: Eyepowder Pearlmatic, Soft Lip Pencil Magnolia


Produkty značky ALCINA sú dostupné v salónoch spolupracujúcich s touto značkou. Ak Vás niektorý z produktov zaujal, viete si ho zadovážiť tam. Neviem ani vybrať, ktorý z produktov by som odporúčala najviac, keďže vydarené sú úplne všetky, no dúfam, že Vás recenzia zaujala a napíšete mi to komentára, ktorý produkt by ste si najradšej vyskúšali aj vy :)

Krásny zvyšok dňa ,


You May Also Like

2 comments

  1. S touhle kosmetickou značkou nemám žádnou zkušenost a taky nevím, který z těchto výrobků mě zaujal nejvíce. Ale asi péče o vlasy. :-)
    welcometomyworld

    ReplyDelete
  2. Ten šampon a masku mám též doma, zatím jsem použila jen dvakrát, ale už teď jsem spokojená :-)

    ReplyDelete